(044) 355-55-53
м. Київ, Голосіївський р-н, Феофанія,
вул. Метрологічна,42

«Кришталевi джерела» ― новий ексклюзивний мікрорайон Києва, що будується у Феофанії. Прагнення створити офісно-житловий комплекс європейського рівня в екологічно чистій та найзеленішії частині Києва стало основною концепцією забудови. Дивовижні пейзажі, лісове повітря, тиша і повна міська інфраструктура - все це «Кришталеві джерела»!

Найкращий природний ресурс Києва. В сучасному ритмі життя для міської людини стають розкішшю такі речі, як тиша і чисте повітря. Мікрорайон «Кришталеві джерела» розташований між садово-парковим комплексом «Феофанія»(152га) і Хотівським лісом(160га) в екологічно чистій зоні Києва. Поруч святі місця (храм Святого Пантелеймона), цілющі джерела, озера, ландшафтний парк, які створюють дивовижну атмосферу цього місця. Хіба не про таке житло мріє житель великого міста?

Мікрорайон складається з трьох частин: 1,2,3, черги Житлового Комплексу «Кришталеві джерела», бізнес-центр «Феофанія-City» та котеджне квартал «Феофанія-cottage».

Бажаєте купити квартиру в Києві в Феофанії у забудовника ЖК «Кришталеві джерела»?

Відділ продажів »

Акції на квартири

Останні новини

Переглянути всі новини

Фотогалерея

Хід будівництва

Квартири

Житловий комплекс «Кришталеві джерела» складається з комфортабельних шести-дев'ятиповерхових будинків. Житлові клубні квартали комфорт-класу розташовані біля входу в садово-парковий комплекс «Феофанія» і Хотівської ліс. Вас чекає сучасне якісне житло на будь-який смак ― від недорогих однокімнатних квартир площею від 26 кв. м. до ексклюзивних дворівневих квартир з прекрасними видами.

Офіси

Бізнес-центр «Феофанія-City» - сучасний офісний квартал в англійському стилі, побудований з урахуванням сучасних європейських вимог.

Всі офісні будівлі мають індивідуальний вхід, приватний внутрішній двір і вихід до центрального внутрішнього скверу, а також безкоштовні паркомісця.

Котеджі

Котеджний квартал «Феофанія-cottage»розмістився на упорядкованій території, що охороняється, в оточенні лісового масиву, наповненого повітрям і тишею. Котеджі підключені до центральних міських комунікацій. Кожен котедж має присадибну ділянку площею 0,1 га. Дозволь собі найкраще!

Наші переваги

Інвестування в житловий комплекс «Кришталеві джерела» — це запорука успіху і щасливого майбутнього.

Комплекс спроектований як незалежний об'єкт з усіма міськими комунікаціями і розвиненою інфраструктурою. Мікрорайон «Кришталеві джерела (Голосіївський р-н) розташований далеко від міської метушні, але поруч із великими транспортними розв'язками, завдяки яким вже через чверть години Ви можете бути в центрі Києва. Найближча станція метро «Теремки» в районі Одеської площі – 5-7 хв, станція «Виставковий центр» -10 хв.

Ми будуємо тільки високоякісні клубні будинки європейського рівня – а це цінність поза часом. Клубна забудова в ЖК «Кришталеві джерела» дає можливість кожному мати свій особистий життєвий простір, забезпечує підвищений комфорт і безпеку проживання. В Європі, саме клубна середньоповерхова забудова вже давно визнана «золотим стандартом» житла. Нерухомість в цьому районі завжди буде користуватися попитом.

«Кришталеві джерела» - один з небагатьох в Києві житлових комплексів, на території якої буде знаходитися під цілодобовою охороною. На закритій від сторонніх території розмістяться дитячі та спортивні майданчики, магазини, кафе, салон краси.

Ми будуємо в унікальній природній зоні Києва – а це здоров'я, комфорт і благополуччя. Компанії вдалося органічно вписати житловий комплекс в мальовничу природне середовище Феофанії. Прямо біля будинків розташований ліс, джерела цілющої води, алеї, що ведуть до озер і в парк «Феофанія» – заповідної території у 152 га, яка не лише живописно підкреслює особливу атмосферу цього місця, але і є «зеленими легенями» для житлового комплексу. Все це робить РК «Кришталеві джерела» – унікальною пропозицією!

2016 - Переможець Восьмого всеукраїнського незалежного конкурсу "ЖИТЛО-2016" у номінації "Кращий житловий комплекс Києва комфорт-класу"

2015 - лауреат загальнонаціональної програми «Людина року-2015» в номінації «Житловий комплекс року».

2014 - переможець премії «Народне визнання у сфері будівництва (новобудови)» в номінації «Кращий район малоповерхової забудови»

2012 – переможець конкурсу «Житло-2012» в номінації «Краща малоповерхова забудова Києва»

Будівельні та фінансові компанії, які беруть участь у реалізації проекту отримали статус «Лідер галузі 2012», «Лідер галузі 2013 року», «Лідер галузі 2015» в проекті «Національний бізнес-рейтинг» за основним видом діяльності, займаючи рейтингові місця.

callback