(044) 355-55-53
м. Київ, Голосіївський р-н, Феофанія,
вул. Метрологічна,42
УНІКАЛЬНЕ
МІСЦЕ
Парк і ліс поруч з вашим будинком?! Так, таке можливо навіть в мегаполісі. Мікрорайон «Кришталеві джерела» розташований між садово-парковим комплексом «Феофанія» (152га) і Хотівським лісом(160га) в екологічно чистій зоні Києва. Поруч святі місця (храм Святого Пантелеймона), цілющі джерела, озера, ландшафтний парк.
1.
/10
Причин
купити
«ЗОЛОТИЙ» СТАНДАРТ
ЖИТЛА
Ми будуємо тільки високоякісні клубні будинки європейського рівня. Клубна забудова в ЖК «Кришталеві джерела» надає унікальну можливість кожному мати свій особистий життєвий простір, забезпечує підвищений комфорт і безпеку проживання. В Європі, саме клубна середньоповерхова забудова вже давно визнана «золотим стандартом» житла.
2.
/10
Причин
купити
РОЗУМНА ЦІНА
Здивуйтеся цінам! Гарантовано високий рівень будівництва і функціональні архітектурні рішення приємно поєднуються з комфортним рівнем вартості квадратного метра.
3.
/10
Причин
купити
ОСОБЛИВІ УМОВИ
ДЛЯ ДІТЕЙ
Будьте впевнені, що вашим дітям тут добре! Маленькі мешканці комплексу «Кришталеві джерела» проводять вільний час на свіжому на облаштованому подвір'ї з цілодобовою охороною або в просторому парку. До послуг юних спортсменів – велодоріжки, спортивні майданчики.
4.
/10
Причин
купити
НАЙКРАЩИЙ ПРИРОДНИЙ
РЕСУРС КИЄВА
Компанії вдалося органічно вписати житловий комплекс в мальовниче природне середовище Феофанії. За декілька кроків від під'їздів будинків розташований ландшафтний парк. Зробіть цей крок! Прогуляйтесь по чарівному садово-парковому комплексу "Феофанія", помилуйтесь видами, які відображаються у дзеркалі каскадних озер.
5.
/10
Причин
купити
КВАРТИРИ З ВИДАМИ
НА ПАРК ФЕОФАНІЯ
Обирайте квартиру, думаючи про майбутні види з панорамних вікон! Дозвольте собі таку розкіш, тому що у нас є, що запропонувати. Куди б ви не подивилися, кожна квартира унікальна. Чому ви віддаєте перевагу - вид на парк або на ліс? З дворівневих квартир можна помилуватися видами Собору Святого Пантелеймона.
6.
/10
Причин
купити
ПРОДУМАНІ
ПЛАНУВАННЯ
Купуйте те, що вам дійсно підходить! В комплексі представлені квартири площею від 26 до 129 кв. м. Ви можете зупинити свій вибір на студії 29 кв. м., однокімнатних квартирах 40-49 кв. м., а в двокімнатній квартирі площею 60 кв. м точно вистачить місця всім. Вашій великій родині потрібна простора трьох - або чотирикімнатна? Варіантів безліч, вибір за вами.
7.
/10
Причин
купити
ПРИВАБЛИВІ
УМОВИ ПОКУПКИ
Все просто! Відділ продажів пропонує сучасні фінансові умови:
- 100% оплата;
- Розстрочка під 0,1% до 30 місяців з початковим внеском від 30%*;
- Діє програма лояльності;
- Індивідуальний підхід до кожного покупця!
8.
/10
Причин
купити
ВДАЛЕ
ТРАНСПОРТНЕ РОЗТАШУВАННЯ
Сміливо будуйте плани на день! Шлях від ЖК «Кришталеві джерела» до центру столиці складе всього 15 хвилин. Громадський транспорт теж поруч: найближча станція метро «Теремки» в районі Одеської площі – 5-7 хв, станція «Виставковий центр» -10 хв.
9.
/10
Причин
купити
БЕЗПЕКА
Насолоджуйтеся спокоєм і тишею! Охороною ЖК «Кришталевих джерел» займаються професіонали. Непрохані гості на територію закритого комплексу потрапити не зможуть.
10.
/10
Причин
купити