(044) 355-55-53
м. Київ, Голосіївський р-н, Феофанія,
вул. Метрологічна,42
107 31 35 37 38

Третя черга

Третя черга будинків сучасного житлового комплексу «Кришталеві джерела» розташована поруч з Хотівським лісом (160 га) і ландшафтним садово-парковим комплексом «Феофанія»(152 га). Проектом забудови передбачено будівництво чотирнадцяти 5-9 поверхових будинків з власною інфраструктурою.

Забудовнику вдалось органічно вписати в мальовничу природне середовище Феофанії елегантні будинки клубного кварталу, надавши пріоритет середньо - і малоповерховій забудові.

Квартал клубного типу з цілодобовою охороною. Його мешканці будуть мати можливість користуватися величезними облаштованими дворами, скверами і зонами відпочинку на території, що забезпечує підвищений комфорт проживання.

Крім того, прямо біля будинків розташований прекрасний ліс, поряд джерела цілющої питної води і алеї, що ведуть до каскаду озер парку «Феофанія».

Неподалік розташовано все, що необхідно для повноцінного життя – станція метро Теремки, Одеська площа, ТРЦ «Магелан», Виставковий центр (ВДНГ), музей під відкритим небом Пирогово. За 10-15 хвилин мешканці комплексу зможуть дістатися до центру столиці та таких ТРЦ як «OceanPlaza», «ArtMall», «Атмосфера».

ЖК "Кришталеві джерела" – це нерухомість класу комфорт, бізнес та унікальні клубні будинки. Чудові пейзажі, лісове повітря, і міська інфраструктура – все це робить ЖК «Кришталеві джерела» – унікальним місцем для життя!

 

 

Будинки 3 черги

callback
Стадія:
У продажі:
Клас: