(044) 355-55-53
м. Київ, Голосіївський р-н, Феофанія,
вул. Метрологічна,42
35

КЛУБНИЙ КВАРТАЛ «ФЕОФАНІЯ-PARK»

БІЗНЕС КЛАС. ПРЕСТИЖ І КОМФОРТ

Забудовнику вдалося органічно вписати в мальовничу середу Феофанії елегантні будинки клубного кварталу «Феофанія -Park». Престижний квартал складається з трьох будинків бізнес-класу №34,35,36 і двох клубних будинків №63 і 94. ​​Будинки мають елегантний і стильний фасад, індивідуальну архітектуру. Класична кольорова гамма будинків кварталу, декоративні елементи, панорамні вікна підкреслюють його високий статус. Оточення унікальної природи, власний ландшафтний парк з зонами відпочинку, спорту, центральною площею з фонтаном, а також продумана до дрібниць інфраструктура кварталу створює затишок і комфорт проживання.

ЛОКАЦІЯ. КРАЩИЙ ПРИРОДНИЙ РЕСУРС КИЄВА

Будинки клубного кварталу «Феофанія -Park» входять до складу ЖК «Кришталеві джерела» (Голосіївський р-н). Будинки оточені мальовничою природою Феофанії. Клубний квартал розташований на першій лінії від Хотівського лісу (160 га), в пішохідній доступності знаходиться садово-парковий комплекс Феофанія (152га), відомий своїм каскадом озер і неповторним ландшафтом. Поруч - історичні та святі місця - Пантелеймонівський собор, а також павільйон з джерелами кришталевої цілющої води. Бонус до квартири в клубному кварталі «Феофанія -Park» - можливість щодня насолоджуватися чистим лісовим повітрям та відчувати гармонію з природою!

РОЗТАШУВАННЯ

Квартал розташований далеко від галасливих магістралей, але при цьому в 7 хвилинах від метро Теремки і поруч зі столичними об'єктами інфраструктури. За 10-15 хвилин жителі кварталу зможуть дістатися до центру столиці і таких ТРЦ як Магеллан, OceanPlaza, Art Mall, Атмосфера, музею Пирогово, виставкового центру ВДНХ.

БЕЗПЕКА

Будинки клубного кварталу «Феофанія -Park» мають закриту територію з закріпленими на ній паркомісцями. Ведеться цілодобова охорона території комплексу, відеоспостереження.

До послуг мешканців будинку - цілодобова диспетчерська служба.БУДИНКИ БІЗНЕС-КЛАСУ

callback
Стадія:
У продажі:
Клас: