(044) 355-55-53
м. Київ, Голосіївський р-н, Феофанія,
вул. Метрологічна,42

Четверта черга - Заселення!


Четверта черга сучасного житлового комплексу «Кришталеві джерела", розташована вздовж ландшафтного садово-паркового комплексу «Феофанія»(152 га). Проєктом забудови передбачено будівництво 5-9 поверхових будинків з власною інфраструктурою.

Забудовнику вдалося органічно вписати в мальовниче природне середовище Феофанії елегантні будинки клубного кварталу, надавши пріоритет середньо - і малоповерховій забудові.

Квартал клубного типу з цілодобовою охороною. Його мешканці мають можливість користуватися облаштованими дворами, скверами і зонами відпочинку на території, що забезпечує підвищений комфорт проживання. Повна інфраструктура комплексу - супермаркети, ресторани, кав'ярні, медичні установи, салони краси, освітня мережа "КРІСТАЛ".

Крім того, прямо біля будинків розташований прекрасний парк, поряд джерела цілющої питної води і алеї, що ведуть до каскаду озер парку «Феофанія».

Неподалік розташовано все, що необхідно для повноцінного життя – станція метро Теремки, ТРЦ Республіка парк, Магелан, Виставковий центр (ВДНГ), музей під відкритим небом Пирогово. За 10-15 хвилин мешканці комплексу зможуть дістатися до центру столиці та таких ТРЦ як «OceanPlaza», «ArtMall», «Атмосфера».

Клубні квартали ЖК "Кришталеві джерела" - це житло комфорт та бізнес класу. Чудові пейзажі, лісове повітря та міська інфраструктура робить житловий комплекс унікальним місцем для життя!

 

 

Будинки 4 черги

callback
Стадія:
У продажі:
Клас: