(044) 355-55-53
м. Київ, Голосіївський р-н, Феофанія,
вул. Метрологічна,42
148-1 148-2 148-3

П'ята черга - ВВЕДЕНО В ЕКСПЛУАТАЦІЮ

Заселення будинку


Будинок №148 (5 черга) сучасного житлового комплексу «Кришталеві джерела", розташовано між садово-парковим комплексом «Феофанія»(152 га) та проспектом Академіка Заболотного. Проектом забудови передбачено будівництво 16-поверхового будинку комфорт-класу з власною інфраструктурою. В пішій досяжності знаходиться парк Феофанія, відомий своїм каскадом озер і неповторним ландшафтом. Поруч розташований павільйон з джерелами лікувальної води і купелі. В 10 хвилинах ходьби собор Св. Пантелеймона.

 

Технології

У будинку представлені 1-, 2-, 3-кімнатні квартири з панорамними видами, а також дворівневі апартаменти. Монолітно-каркасна технологія будівництва, панорамні вікна, ліфти від європейського виробника, підвищена звуко та теплоізоляція міжквартирних і зовнішніх стін, а також ергономічне планування квартир забезпечать високий рівень і комфорт проживання. Власна котельня.

 

КОМФОРТ ПРОЖИВАННЯ

Будинок розташовано на закритій території з цілодобовою охороною. Його жителі матимуть можливість користуватися упорядкованим двором із зонами відпочинку на території, дитячим та спортивним майданчиками.

 

Інфраструктура

До послуг мешканців комплексу загальноосвітня школа, приватні дитячі сади і клуби, міжнародна початкова школа "CRYSTAL", супермаркет, медичні заклади, кафе, відділення банків, магазини, салони краси, спортивні клуби та інше.

Будинок розташований в Голосіївському районі Києві (7 хвилин від метро Теремки, Іподром). Поруч ТРЦ Магелан, OceanPlaza, Art Mall, Атмосфера, музей Пирогово, виставковий центр ВДНГ. 10-15 хвилин до ділового центру Києва.

callback
Стадія:
У продажі:
Клас: