(044) 355-55-53
м. Київ, Голосіївський р-н, Феофанія,
вул. Метрологічна,42
6-1 6-2

Шоста черга


6 черга – це новий клубний квартал middle-height в ЖК "Кришталеві джерела". Квартал має унікальну локацію. Він розташувався вздовж садово - паркового комплексу Феофанія в Голосієвському районі, в одному з найзеленіших районов Киева, в 15-ти хв від історичного центру місті.

Надихайся мальовничою природою Феофаніі у поєднанні з повним міським комфортом подаль від галасу мегаполіса. Новий клубний квартал має средне поверхову забудову, що забезпечує підвищений комфорт проживання і дарує можливість єднання з природою, а також надихає на здоровий спосіб життя. Іфраструктура та місце розташування будинків 6 черги ретельно продумані, що забезпечує безпеку та комфорт проживання.

КОМФОРТ ПРОЖИВАННЯ

Поруч вирує життя: станції метро Теремки, Іподром, ТРЦ «Магелан», Виставковий центр (ВДНГ), музей під відкритим небом Пирогово, школи і садочки, ресторани і кафе. За 10-15 хв жителі комплексу зможуть дістатися до центру столиці, ТРЦ «OceanPlaza», «ArtMall», «Атмосфера».

Безпека території забезпечена відеоспостереженням (24/7), пропускною системою в'їзду / (чіпування авто), спеціалізованою охороною.

Інфраструктура

Жителі будинків 6 черги мають можливість користуватися розвиненою інфраструктурою мікрорайону і власною інфрастуктурою ЖК "Кришталеві джерела". До послуг жителів : загальноосвітня школа, приватні дитячі садочки, супермаркет, медичні заклади, кафе, відділення банків, магазини, салони краси, спортивні клуби та інше. У будинках 6 черги передбачені комерційні приміщення для створення додаткової інфраструктури.

callback
Стадія:
У продажі:
Клас: