(044) 355-55-53
м. Київ, Голосіївський р-н, Феофанія,
вул. Метрологічна,42

локація

Будинок №5 входить до складу шостої черги житлового комплексу «Кришталеві джерела". Комплекс є унікальним для столичної забудови проектом, в якому передбачено будівництво не лише будників комфортної для життя середньо поверхової забудови, а й закритої від сторонніх ландшафтної території, на якій розмістяться тихі зони відпочинку, простір для спорту та ігрові майданчики. Вас приємно вразить пряме сусідство будинків з мальовничім парком Феофанія і захоплюючі види з панорамних вікон на природний заповідник та святі міста Феофанії. Стильна архітектура кварталу, широкий ряд планувальних рішень для базових квартир, а також ексклюзивні дворівневі квартири підкреслять Вашу неординарність та гарний смак. Адже на столичному ринку нерухомості, пропозиції, де вдало поєднані переваги сучасного житла з можливістю насолоджуватися та жити в гармонії з природою, є нечастими.

технології

У будинку представлені 1-, 2-кімнатні квартири з панорамними видами, а також дворівневі квартири. Цегляний будинок, панорамні вікна, ліфти від європейського виробника, підвищена звуко та теплоізоляція зовнішніх стін, а також ергономічне планування квартир забезпечать високий рівень і комфорт проживання. Власна котельня.

Заселення
Секція
Поверх
Кімнат
Площа, м2
Ціна, грн/м2
Ціна, грн
Статус

Також у продажу є комори метражем від 2.07 м2 до 15 м2 за ціною від 22 500 грн/м2 та комерційна нерухомість від 34,88 м2 до 230,44 м2 за ціною від 35 000 грн/м2. З плануванням і наявністю вільних приміщень Ви можете ознайомитися у відділі продажів по тел. 044 35-555-53.

Інші будинки 6 черги

6-1 6-2 6-3
callback
Стадія:
У продажі:
Клас: